Рубрики
События

Отримай відповідь: що сталося в спортивному клубі "5 елемент"

У Києві розгорівся скандал навколо елітного спортивного клубу "5 елемент". У п'ятницю, 20 грудня, в приміщення клубу на вулиці Електриків, 29а, увірвалися люди в масках і представилися співробітниками СБУ.

Причину свого візиту вони не розкрили і почали обшукувати будинок. Відомий юрист Андрій Портнов поділився своєю думкою, що пов'язано це зі справою про "відмивання злочинних доходів в офшорах Петра Порошенко". Справа в тому, що цей клуб належить екс-президенту України і його соратнику Ігорю Кононенко.


Що далі


Пізніше прес-служба Державного бюро розслідувань повідомила , Що обшуки були санкціоновані і проводилися в рамках досудового розслідування двох кримінальних проваджень, учасником яких є Петро Порошенко.


що знайшли


У приміщенні спортклубу виявили лінзи відеокамер, які були вмонтовані в вентиляцію, сигналізацію і підключені до одного мережевого кабелю. Знаходилися вони в чоловічій і жіночій роздягальнях. Оскільки ці предмети мають ознаки спеціальних техзасобів негласного отримання інформації, їх вилучили, а ГБР зареєструвало кримінальне провадження за статтею за незаконне придбання, збут або використання цих камер.


Що кажуть в клубі


як пише "Країна", клуб продовжує працювати в звичайному режимі і продає абонементи. Менеджер по телефону запропонувала оформити спеціальну карту, але остаточну вартість пообіцяла озвучити тільки при зустрічі.

На питання про розгорівся скандали, вона говорила, що ніяких камер в роздягальнях не було і все це брехня.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Збирай валізу: МАУ влаштували розпродаж авіаквитків в Європу і по Україні

Зацени: в мережі з'явилося відео передноворічних ігрищ Кличко

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде