Рубрики
События

Дорогий "совок", люкс на Троєщині і цвіль у ванній: які квартири здають в Києві на новорічну ніч

Багато киян зараз задаються питанням, де відзначити Новий рік, щоб не прибирати "наслідки" вечірки у власній оселі. Вирішується ця проблема просто — знімають квартиру або будинок на добу або кілька днів. Правда, іноді орендарі завищують свої амбіції.

Vgorode пошукав, що сьогодні пропонують орендувати. І результати нас, м'яко кажучи, не порадували.


Люксовий бардак на Троєщині


У цій квартирі можуть розміститися відразу шість чоловік, обстановка не здається радянської. Але більше, ніж бардак на фотографіях, нас привабила ціна. За новорічну ніч тут просять кілька десятків тисяч гривень. Вдумайтеся в це — двокімнатна квартира в будинку на околиці міста зі звичайною обстановкою коштує як декілька місячних зарплат багатьох киян. Амбіції деяких орендодавців іноді вражають.

Де: вулиця Миколи Закревського

Скільки коштує: 35 000 гривень


Лофт в центрі


У самому серці столиці, через дорогу від БЦ Arena City здаються апартаменти в стилі лофт. Бетонні стелі, цегляні стіни, що стирчать всюди труби і атмосфера безладного дизайну вам гарантовані. Ціна в 35 000 гривен повинна б виправдовуватися локацією, але не виправдовується. Тому що є безліч цікавих варіантів в цій місцевості за менші гроші.

Де: біля БЦ Arena City

Скільки коштує: 35 000 гривень


"Лотерея" на Лісовому


Цю квартиру пропонують зняти на одну ніч за 1 000 гривень. І все б нічого, якби не дуже скромні фотографії двох ліжок, червоних штор, килима і телевізора крупним планом. Кухня та ванна є, але гостям доведеться гадати, в якому вони стані.

Де: вулиця Волкова, 8

Скільки коштує: 1 000 гривень


"Совок" на Лук'янівці


Квартира знаходиться в пішої доступності до станції метро "Лук'янівська". І, мабуть, на цьому її плюси закінчуються. У новорічну ніч за неї доведеться віддати 1200 гривень. Начебто, трохи, але було б за що. За фотографіями стає зрозуміло, що в квартирі все ще "панує совок", і єдина кімната, в якій хочеться затриматися подовше, — це ванна.

Де: вулиця Дегтярівська, 26

Скільки коштує 1 200 гривень


Без ремонту на Оболоні


У цій квартирі не тільки не хочеться святкувати Новий рік. У неї навіть страшно заходити. Ремонт тут, мабуть, не робили від слова зовсім, і з нового можна знайти тільки унітаз. Мабуть, в цих "апартаментах" хочеться просто сісти, дивитися в стіну і займатися самобичуванням. А відсутність нормальної меблів зробить це "свято життя" ще більш похмурим.

Де: вулиця Богатирська, 14

Скільки коштує: 2 000 гривень


Бюджетно біля "Мінської"


Цей варіант за ціною дуже навіть гідний. Але стан квартири жахає. Ми не противники "совка". Бувають доглянуті і чисті кімнати, оформлені в цьому стилі. Але ця квартира, як видно по фото, точно не з таких. Цвіль і патьоки у ванній вже точно підтвердять наші слова. І є ще одне "але" — орендодавець пише, що здається тільки кімната на трьох.

Де: вулиця Тимошенко, 14а

Скільки коштує: 330 гривень

Повідомляє Вгороде