Рубрики
События

Більше 4 годин: на Харківському зоозахисники врятували цуценят з-під бетонних завалів

На території лікарні на Харківському шосе група цуценят виявилася заблокована під бетонними балками. Про це повідомила Kyiv Animal Rescue Group в своєму Facebook. Цуценята жили в щілинах між ними, і один з цуценят застряг при спробі пролізти у вузьку щілину. Решта були заблоковані застряглим щеням і не могли вилізти самостійно.

Фото Kyiv Animal Rescue Group

Фото Kyiv Animal Rescue Group

При обстеженні рятувальники встановили — для порятунку цуценят необхідно повністю розібрати гору балок. Для цього зоозахисники викликали автокран (роботу крана оплатили співробітники лікарні).

За допомогою крана рятувальники обережно розібрали завал і витягли з-під нього 7 цуценят. Рятувальна операція тривала більше 4 годин. Цуценята не постраждали.

Фото Kyiv Animal Rescue Group

Фото Kyiv Animal Rescue Group

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки , Подолу , Мінського масиву , Оболоні , татарки , Воскресенки , Теремків , ДВРЗ , Відрадного і Лук'янівки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

П'ять головних напрямків: в наступному році в Києві розроблять екостратегію міста на десять років

Важливо знати: на вихідних в Києві не буде працювати швидкісний трамвай

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде