Рубрики
События

Будь в курсі: в Україні ввели відеофіксацію іспиту на водіння

Здачу практичного іспиту на водійські права починають фіксувати на відеокамеру, щоб підвищити прозорість процедури. Про це повідомляє "Сегодня", посилаючись на прес-центр Міністерства внутрішніх справ України.

Нововведення з'явиться в кожному регіоні вже з 24 грудня. Всі навчальні авто оснастять камерами: вони фіксуватимуть дії водія на дорозі і ситуацію в салоні. В цілому буде працювати 440 приладів.

Така система допоможе зменшити корупційну складову, уникнути можливих суперечностей під час складання іспиту та виявити вчинене правопорушення. Якщо будуть виникати суперечності, кандидат у водії матиме можливість оскаржити результати іспиту.

— На період тестового режиму термін зберігання вивантажених інформації по відеореєстратора складе 10 діб. В цей час кандидат у водії матиме право відмовитися від фіксації процесу складання практичного іспиту. Обов'язковою фіксація іспитів стане з 2020 року, а відмова кандидата в водії від відеофіксації іспиту стане підставою для його недопуску до здачі практики. Також збільшиться термін зберігання відео, — повідомили правоохоронці.

Повідомляє Вгороде