Рубрики
События

Жарти скінчилися: в Кабміні пропонують посилити покарання за неправдиве мінування

Кабінет Міністрів України схвалив законопроект про посилення відповідальності за неправдиве повідомлення про мінування. Про це повідомляє прес-служба уряду. Точніше, мова йде про лже-замінування будівель, лікарень, навчальних закладів та інших суспільно важливих об'єктів, виведення з ладу яких може заподіяти майнову шкоду і становити загрозу для життя і здоров'я людей.

— Кількість завідомо неправдивих повідомлень про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності за останнім часом набула загрозливого масштабу. Згідно з відомостями Національної поліції, тільки за 5 місяців 2019 слідчими розпочато досудове розслідування близько 600 таких кримінальних злочинів, що майже дорівнює показникам, зареєстрованим протягом усього 2018 року, — йдеться в повідомленні.


яке покарання


Посилюється відповідальність за лже-мінування важливих об'єктів інфраструктури. За це пропонується передбачити покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 4 до 8 років з конфіскацією майна.

На сьогоднішній день, за повідомлення про неправдиве замінування, 259 стаття Кримінального кодексу передбачає від 2 до 6 років в'язниці. Якщо ж воно вчинене повторно — покарання від 4 до 8 років позбавлення волі.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде