Рубрики
События

Будь в курсі: кінотеатр "Братислава" реконструюють у 2020 році

Кінотеатр "Братислава" на Оболоні планують реконструювати в 2020 році. Роботи проведуть в рамках програми по реконструкції муніципальних кінотеатрів, про це повідомив депутат Київради Костянтин Богатов, передає "Вечірній Київ".

— Ще в цьому році повинні були провести тендер і почати ремонт і утеплення фасадів, покриття оболонського центру культури "Братислава", але з тендерами на роботи саме цього колишнього кінотеатру у Департаменту культури і КП "Київкінофільм" не склалося, — зазначив Богатов.

В цілому на реалізацію програми з реконструкції муніципальних кінотеатрів у 2020 році з міського бюджету виділять 85 мільйонів гривень. На ремонт "Братислави" планують витратити 20 мільйонів гривень.

Відзначимо, що в 2019 році в кінотеатрі вдалося оновити кінозал. З 13 грудня тут показують фільми і театральні постановки.

— Завдяки новій системі управління звуком, світлом і сценою тепер регулярно проводимо спектаклі, часто демонструємо артхаусні фільми. Також постійно працює виставковий зал, а на першому поверсі коворкінг, зал для танцювальних репетицій, кафе. Зробили і нове опалення для приміщення. Тепер у нас в культурному центрі проходить багато подій і новорічні свята, — розповів Костянтин Богатов.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Аварійна просадка: на мосту Патона обмежили рух транспорту

Постраждали через гасел: Зеленський прокоментував мітинги під Верховною Радою

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде