Рубрики
События

79 малюнків: група Balaklava Blues випустила кліп про київських Мураль

Українсько-канадська музична група Balaklava Blues випустила кліп, присвячений київським Мураль. Настінні малюнки видно в пісні Do not Leave Me з дебютного альбому Fly. Відео музиканти-подружжя Марко і Марічка Марчика знімали в травні 2019 року. Протягом двох днів їм вдалося зняти 79 Мураль в місті — все вони увійшли в кліп.

— Один з Мураль, який ми зняли на відео, є для нас з Марком дуже особливим. Це мурал з очима Сергія Нігоян Сергій Гагікович. У 2014 році ми познайомилися з Марком на Майдані під час Революції Переваги і переживали, проживали разом трагічні події тієї зими. Згодом ми зрозуміли, що ніколи б не зустрілися, якби не загинув Сергій. Саме його смерть і смерть ще двох хлопців змусила людей зібратися на Майдані. Тому його очі — це ті очі, в які ми будемо дивитися все життя з повагою і вдячністю, — сказала Марічка Марчик.

Її чоловік, Марко Марчик зазначив, що колискова Do not Leave Me є спробою музикантів "створити саундтрек для живого каталогу снів".

[Embedded content]


про групу


Подружжя створюють музику на основі українського фольклору. В цьому році британське видання Songlines назвало дует "одним з найбільш інноваційних і емоційно потужних проектів європейської музичної сцени".

Марко Марчик — музикант, лідер і засновник відомої і унікальною канадської групи Lemon Bucket Orkestra. Народився і виріс в Торонто. За походженням українець. Марічка Марчик — співачка, солістка груп "Божичі", "Сонцекльош" та "Кука Шанель". Колишня киянка, яка в даний час проживає в Торонто, Канада.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Аварійна просадка: на мосту Патона обмежили рух транспорту

Постраждали через гасел: Зеленський прокоментував мітинги під Верховною Радою

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде