Рубрики
События

Краще сидіти вдома: в Києві знову підвищено рівень забруднення повітря. Адреси, де найсильніше

З 10 по 16 грудня в повітрі столиці знову помічено перевищення норми забруднюючих речовин. Про це повідомляє прес-служба Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського. Відзначено підвищення вмісту діоксиду азоту та формальдегіду в порівнянні з попереднім тижнем і в найближчі дні ситуація істотно не зміниться.

За даними постів, перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій спостерігалося:

— зважених речовин — в 1,1-1,2 рази на Бессарабській площі, проспекті Перемоги (біля метро "Святошин"), бульварі Лесі Українки;

— діоксиду сірки — в 2,7-3,2 рази на площах Бессарабської, Деміївській і Перемоги, вулицях Інженера Бородіна, Олександра Довженка, Каунаській; в 1,7-2,5 рази — на всіх постах міста, виключаючи проспект Науки, 37 (у метеомайданчиках обсерваторії), де середньодобовий вміст не перевищувало допустимий рівень;

— діоксиду азоту — в 3,8-4,8 рази на вулицях Каунаській, інженера Бородіна, Семена Скляренка, Бессарабської і Деміївської площах; в 2,3-3,2 рази — на всіх постах спостережень, крім проспекту Науки, де перевищень не спостерігалося.

— формальдегіду — в 1,2-2,4 рази — на всіх постах міста.

Також метеорологи кажуть, що з 10 по 16 грудня щоденні спостереження за забрудненням атмосферного повітря міста проводились на 16 стаціонарних постах обсерваторії. За цей час проаналізували 1503 проби повітря.

За словами представників Українського гідрометцентру, найближчими днями в Києві метеорологічні умови не сприятимуть розсіюванню шкідливих домішок в атмосфері, додали в лабораторії.


Чим небезпечні ці речовини


Ці речовини в першу чергу шкідливі для слизових і шкірних покривів людини. Можуть викликати подразнення, свербіж і висип, часті головні болі, порушення функцій дихання, млявість, труднощі зі сном. Доведено, що постійний контакт, наприклад, з формальдегідом, різко підвищує ймовірність захворювання на рак.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Дарниці , лісового масиву , Позняков , Борщагівки , Пох , Нивок , Виноградаря , Куренівки, Пріорки , Русанівки , Солом'янки і Оболоні на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Зеленка і намети: на мітингу в центрі столиці відбулися зіткнення. Фото, відео

Постраждали через гасел: Зеленський прокоментував мітинги під Верховною Радою

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде