Рубрики
События

Постраждали через гасел: Зеленський прокоментував мітинги під Верховною Радою

Президент України Володимир Зеленський висловив думку з приводу мітингів під стінами Верховної Ради в Києві, які проходили 17 грудня. як пише "Апостроф", заяву Зеленського з'явилося на сторінці в Facebook.

За словами президента, причиною зіткнень стали політичні гасла, які звучали під час мітингу.

— Кожен має право на мирне зібрання. Кожен має право висловити думку. І кожен повинен нести відповідальність, якщо від його дій страждає інший. Дискусії про законодавчі ініціативи не повинні порушувати закон. Я поважаю думку українців, протягом місяців ми слухаємо пропозиції щодо реформ. Однак на мітингу за законом про землю звучать не голоси фермерів, а політичні гасла. Через них постраждали і мітингувальники, і поліцейські, — повідомив президент.

Зеленський написав, що це не шлях цивілізованої країни.

— Влада, як і обіцяла, вносить між першим і другим читанням поправки в закон про землю на основі обговорень з українцями. Ми прислухаємося до людей. І саме так Україна буде рухатися до кращого життя, незважаючи на опір старих "еліт". Це я вам гарантую, — підкреслив він.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в урядовому кварталі відбувалося одночасно три мітинги : проти обмеження свободи слова, "АвтоЕвроСіла" вимагає від депутатів спростити систему розмитнення автомобілів на реєстрацію країн ЄС і мітинг проти земельної реформи.

Під час мітингу проти закону про ринок землі під будівлею Кабінету міністрів України відбулися зіткнення   між представниками "Національного корпусу" і поліцією. Детальніше про них ви можете прочитати тут .

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: кияни зможуть оформити закордонний паспорт за один день

Фотофакт: малюків-засновників на Поштовій площі утеплили

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде