Рубрики
События

Отримай відповідь: чому не чинять Повітрофлотський шляхопровід

У Києві потребує ремонту Повітрофлотський шляхопровід. У 2018 році з конструкцій шляхопроводу комунальники прибрали небезпечні шматки бетону, які могли впасти на перехожих. Зараз в цьому місці побудована крита галерея для пішоходів, конструкція моста підперта металевими "милицями", пише "Сегодня".

— Цей шляхопровід потребує реконструкції, його потрібно капітально ремонтувати. Щоб не виникало аварійних ситуацій, його підсилили тимчасовими підсилюють конструкціями. Вони там вже давно встановлені, як і крита галерея для пішоходів, — повідомили в КК "Київавтодор".

Точних дат, коли почнуться роботи по ремонту цього мосту, немає, все залежить від міського бюджету.

— Ми постійно подаємо цей шляхопровід в перелік об'єктів, які потребують термінового ремонту. Як тільки будуть виділені кошти — роботи на ньому почнуться, — додали комунальники.

Є також версії, що шляхопровід не починають ремонтувати через те, що він знаходиться близько до Шулявському мосту, який зараз активно будується. Якщо і його частково закрити на ремонт, в районі розпочнуться ще більші пробки. Роботи по ремонту моста над проспектом Перемоги почнуть після завершення ремонту шляхопроводу на Шулявці.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Солом'янки на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: кияни зможуть оформити закордонний паспорт за один день

Фотофакт: малюків-засновників на Поштовій площі утеплили

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде