Рубрики
События

Зеленка і намети: на мітингу в центрі столиці відбулися зіткнення (Оновлюється)

Сьогодні, 17 грудня, в урядовому кварталі проходять мітинги. Як повідомляє журналіст Vgorode , біля Верховної Ради їх як мінімум три: проти обмеження свободи слова, "АвтоЕвроСіла" вимагає від депутатів спростити систему розмитнення автомобілів на реєстрацію країн ЄС і мітинг проти земельної реформи.

Під час мітингу проти закону про ринок землі під будівлею Кабінету міністрів України відбулися зіткнення між представниками "Національного корпусу" і поліцією. Представники "Нацкорпуса" спробували встановити намети перед будівлею Кабміну. Правоохоронці поцікавилися, чи є дозвіл на установку наметів. Після відбулися сутички між мітингувальниками і поліцією. Повідомляється, що члени "Нацкорпуса" облили поліцейських зеленкою. Також під час сутички хтось розпилив сльозогінний газ.

Проте, за словами нашого журналіста, на вулиці Грушевського таки поставили намети і розбивають асфальт молотками. Урядовий квартал повністю оточений поліцією, пускають після огляду особистих речей. Перед Верховною Радою встановили сцену.

фото

Фото "НашКіев"

Також, під час зіткнень на мітингу біля Верховної Ради постраждали журналісти hromadskе, їх заляпали сльозогінним газом.

Масштабні зіткнення поліції і мітингуючих відбулися біля готелю "Київ". В результаті розбили одне із стекол готелю.

фото

Фото "НашКіев"

Незабаром представники поліції почали швидко рухатися з боку готелю Київ, знесли намети активістів на Грушевського. Тривають сутички між поліцією і Нацдружінамі. У поліцейських кидаю цеглу, у відповідь правоохоронці застосовують сльозогінний газ. Мітингувальників відігнали до Маріїнського парку. Одному з учасників протесту стало погано, йому проводять реанімацію.

Журналіст Vgorode постраждав, надихавшись сльозогінним газом.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Фотофакт: вантажівка "Київводоканалу" "застряг" в ямі на тротуарі

Поліція напружилася: в урядовий квартал з'їжджаються евробляхери

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде