Рубрики
События

Побороти зарплатна рабство: українці зможуть самостійно вибирати, на карту якого банку отримувати зарплату

Уже в 2020 році українці зможуть самостійно вирішувати — на карту якого банку отримувати зарплату. Про це міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет написав на особистій сторінці в Facebook.

Новим проектом Дубілет планує побороти "зарплатна рабство" в країні. За його словами, в Україні існує так званий "зарплатний проект". Ситуація, коли певне підприємство і банк домовляються про виплату заробітної плати, не враховуючи думку співробітників. Тобто в цій ситуації українцям просто вказували на те, в якому банку вони повинні будуть отримувати зарплати.

фото Facebook

фото Facebook

Як говорить Дубілет, зараз, згідно із законом, всі українці формально можуть вибрати банк, через який отримувати зарплату. Але по факту, бухгалтерії в такому випадку необхідно на кожного співробітника формувати окрему відомість.

Тому він пропонує з наступного року кожному співробітнику отримати власний IBAN. Це номер рахунку, який необхідно буде надати бухгалтерії для отримання зарплати в тому банку, в якому зручно.

Дубілет вважає, що за рахунок таких нововведень українці отримають більше свободи і вищий рівень сервісу, а банки зможуть розвиватися за рахунок підвищення конкуренції.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде