Рубрики
События

Бабусі зацінують: Мінціфри вирішило пояснити молодіжний сленг

Міністерство цифровий трансформації опублікувало міні-словник інтернет-сленгу в Facebook. Про це пише "Деловая столица".

— Часто здається, що ми зі старшим поколінням говоримо на різних мовах. Коли вони не розуміють, що це за проклята сторіз і кого ви там свайпаете в Tinder. Ми вирішили — досить! — повідомили у відомстві.

У Мінціфрах планують щотижня робити незрозумілі слова доступними для людей різного віку. Наприклад, вчора за допомогою інфографіки у відомстві пояснили, що таке лол, мем, меседж, месенджер і пост.

У міністерстві також закликали активних користувачів мережі показати словник своїм бабусям і дідусям.


Навіщо


Як повідомляє "КП", розуміння сленгу і базові навички роботи з телефоном найближчим часом можуть стати в нагоді старшому поколінню українців для роботи з порталом державних послуг "Дія", який зараз активно розвиває Мінціфри.

У майбутньому за допомогою додатка "Дія" можна буде через спілкуватися з владою через месенджери, задавати питання і отримувати відповіді.

Також додаток реалізує можливість електронного документообігу, причому електронні документи в простих побутових ситуаціях матимуть таку ж силу, як і паперові. Водійські права і техпаспорт — це перші послуги, якими можна буде скористатися, скачавши додаток. Також, в майбутньому "Дія" поповниться студентським квитком, податковим номером і паспортом.


Що за додаток


Портал і мобільний додаток "Дія" 27 вересня представив міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров. Це один з кроків до реалізації програми "Держава в смартфоні", яка повинна спростити життя українцям в питаннях отримання держпослуг.

Завдяки додатку, можна буде оформити ФОП за 10 хвилин, оцифрувати сотні послуг, отримувати ліцензії і дозволу не виходячи з дому чи офісу — в онлайн-режимі і т.д.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: кияни зможуть оформити закордонний паспорт за один день

Фотофакт: малюків-засновників на Поштовій площі утеплили

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде