Рубрики
Досуг и еда

Екологія, унісекс і здорова психіка: названі 10 трендів стилю життя в 2020 році

Pinterest назвав теми, які будуть задавати ритм в культурі, їжі і спорті в наступному році.

Соціальна мережа проаналізувала найпопулярніші запити користувачів і на основі цього склала рейтинг трендів 2020 року. Отже, що ж буде в топі:


усвідомлене споживання


Масове споживання людьми всього, що тільки можна, призводить до гір сміття, які шкодять екології. У новому році в тренді кардинально інший підхід: люди будуть купувати тільки речі першої необхідності, скорочуючи кількість відходів. У Pinterest відзначають, що з роками ця тенденція буде тільки підсилюватися.


культурна запозичення


Відпочинок повинен бути "зі змістом". Вирушаючи в іншу країну, мало тепер просто оцінити місцеві пейзажі. Люди прагнуть більше дізнатися культуру, побут іноземців, перейняти досвід і поліпшити якусь зі своїх сфер життя вдома. Майстер-класи, фестивалі, виставки стануть "маст-хевом" у відвідуванні на вихідних.


Гендерна нейтральність


Йдеться про "унісекс" імена і одяг. Компанії почали випускати гендерно нейтральні продукти — наприклад, Барбі-андрогіна, — і скоро подібні запити клієнтів до фірм виростуть в обов'язковому порядку.


Повернення 90-х


Тенденції 30-річної давності повертаються. Віяння 90-х проявляються в моді, технологіях, гастрокультуре. Люди ностальгують за безтурботними часами, гранжем (стиль в одязі) і сміливістю самовираження.


Домашній затишок


Через те, що для багатьох будинок перестає бути місцем лише для сім'ї, а часто ще й офісом, питання облаштування особистого куточка — стає гострими. У власних будинках люди будуть розміщувати все більше і більше розважальних зон — наприклад, домашніх кінотеатрів, компактних пивоварень або міні-садків. Комфорт понад усе.


Назад до природи


Через величезної кількості стресу і впливу сучасних технологій, люди все більше хочуть природних шляхів відновлення. Серед популярних запитів — рибалка, збір мінералів, барбекю на відкритому повітрі. І, звичайно ж, спорт — йога або пілатес на галявинах або біля океану.


Домашні вихованці — члени сім'ї


Догляд за вихованцями не закінчується на поході до ветеринара раз на рік. В тренді будуть психологи для собак, спа-курорти для котів — домашні улюбленці повинні відчувати, що їх люблять і про них піклуються.


підкорення космосу


Люди не тільки прагнуть до космічного туризму і пізнання всесвіту, а й впровадження космічного в повсякденне життя. Тому для оформлення вечірок, інтер'єрів і навіть одягу популярними стають теми позаземного життя і самого космосу.


свідомі подорожі


Туризм стане більш екологічним. Засоби пересування повинні завдавати якомога менше шкоди навколишньому середовищу, а все більшої популярності набирає "природний" туризм — агро, хайкинг та інше.


Здоровий спосіб життя


І це навіть не про спорт. Люди шукають простіших способів відновитися після важкої роботи — наприклад, кинути на тиждень соціальні мережі, зайнятися арт-терапією або піти в гори. Здорова психіка виходить на перший план в питаннях турботи про себе.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: кияни зможуть оформити закордонний паспорт за один день

Фотофакт: малюків-засновників на Поштовій площі утеплили

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде