Рубрики
События

"Побудуємо дачу вам": студія "Квартал 95" виконала чергову пісню про Гонтареву

Студія "Квартал 95" під час запису новорічного випуску виконала нову пісню, присвячену колишній главі НБУ Валерії Гонтаревої. як пише "Апостроф", відео з'явилося на сторінці прес-секретаря партії "Слуга народу" Юлії Палійчук.

Виконуючи текст пісні, гумористи пообіцяли зібрати гроші на нову дачу для Гонтаревої.

— У жінки прошу вибачення! Знову побудуємо дачу вам, гроші зберемо на картку, на "Дельта банку" картку. Те, що звучала пісня ця, вибачте лисого дурня в ім'я сина і батька, пресвята погорілиці, — співається в пісні, яку виконав Євген Кошовий.

Після виконаної пісні, Кошовий сказав, що "український політик повинен прожити своє життя так, щоб потім не соромно було дивитися в очі своїм колегам … в Лондоні".

Нагадаємо, що восени 2019 року народний хор імені Верьовки на концерті "Кварталу" в пісні висміяв підпал будинку Гонтаревої, що викликало резонанс в суспільстві. як пише "Українська правда", міністр культури Володимир Бородянський на своїй сторінці написав, що йому соромно за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки.

П'ятий президент Петро Порошенко заявив, що власники і менеджери "95-го Кварталу" і каналу "1 + 1" повинні були б вибачитися перед шанувальниками хору ім. Мотузки через пісню про пожежу в будинку Гонтаревої.

А сама Гонтарева назвала номер "Кварталу" соромом і насмішкою над людським горем.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: кияни зможуть оформити закордонний паспорт за один день

Фотофакт: малюків-засновників на Поштовій площі утеплили

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде