Рубрики
События

Дорого-багато: в Україні з'являться приватні СІЗО з підвищеним рівнем комфорту

Незабаром в Україні з'являться приватні СІЗО (слідчі ізолятори попереднього ув'язнення) з підвищеним рівнем комфорту. Про це повідомив Міністр юстиції Денис малюська в ефірі політичного ток-шоу "Свобода слова" на ICTV. Платити за це будуть утримувані особи.

Відповідаючи на питання про те, чи планують в Україні приватизувати в'язниці, міністр сказав — ні, оскільки тоді з'явиться інтерес в тому, щоб було більше ув'язнених. При цьому, в'язниці стануть інтересом великого бізнесу, а не методом перевиховання.

— Бізнес не зацікавлений в тому, щоб людей перевиховувати, щоб людей відправляти на волю, щоб застосовувати інші, більш дешеві способи покарання … Тюрма — це дуже дорого. Вони хочуть, щоб якомога більше людей потрапляли в тюрми, і вони лобіюють. Це сталося в США, це сталося в Великобританії. Відповідно, немає, ми не підемо на приватизацію в'язниць. Ми підемо на приватизацію СІЗО, — сказав малюська.

У приватних СІЗО будуть створені камери з підвищеним рівнем комфорту змісту. При цьому платити за умови будуть утримувані особи.

— Це нам забезпечить додаткові кошти для того, щоб забезпечити більш якісні умови для тих, хто перебуває там безкоштовно, — сказав міністр.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде