Рубрики
События

Пляшка шампанського? Ні! Збітень!

Що подарувати колегам, партнерам, босові на Новий рік — один з найпопулярніших запитів в будь-якому пошуковику. Універсальний варіант для новорічних свят — це алкоголь. Пляшка якісного напою ніколи не буде зайвою як на столі, так і під час походів в гості.

Пропонуємо альтернативу звичному ігристому — "Збітень". Історія цього напою переносить нас у часи Київської Русі. Саме в середньовіччі злегка п'янкий напій з меду, яблучного соку, трав і прянощів вважався долею знаті. Прості люди вживали найчастіше його безалкогольну версію. В ті часи суботні вважався традиційним різдвяним напоєм. Пропонуємо відновити слов'янські традиції в сучасній Україні і презентувати "Збітень" колегам і клієнтам.

Традиційний слов'янський "Збітень" на довгий час покинув будинки українців через низку причин, так як готувати його досить складно, а інгредієнти не завжди були доступні. Сьогодні, щоб здивувати партнерів і колег ароматним напоєм, досить вирушити в супермаркет за пляшкою "Збітень Золотоніський" від Royal Fruit Garden .

Скільки коштує: від 60 гривень

Купити можна у відділі слабоалкогольних напоїв в супермаркеті вашого міста

Повідомляє Вгороде