Рубрики
События

Приєднуйся: в центрі Києва пройде Новорічний Borjomi Парад

У неділю, 22 грудня, в центрі Києва пройде перший в Україні Новорічний Borjomi Парад. Понад 300 учасників в костюмах ельфів, жонглерів і ходулістів пройдуться головними вулицями міста — від парку імені Т. Шевченку до Софійської площі. Супроводжувати їх буде оркестр і святкова платформа з головною Сніговою королевою — Олею Поляковою.

У параді може взяти участь будь-який бажаючий українець. Для цього встигніть зареєструватися до 21 грудня і готуйте креативний наряд. А ще серед учасників обиратимуть найоригінальніших і обдаровувати призами. Досить сфотографуватися в спеціальній фотозоні в парку ім. Шевченко в день параду з 12:00 до 14:00. Кращі отримають подарунки від партнерів та організаторів. А автора кращого костюма чекає суперприз — незабутній уїк-енд на двох у Буковелі.


як готувалися


Перед парадом українські селебріті перевтілилися в новорічних персонажів, в яких багато вбиралися в дитинстві, і знялися у фотопроекті.

Оля Полякова стала сніжинкою, Володимир Дантес — зайчиком, а Олена Шоптенко приміряла вбрання лисички. Над образами працювала художниця по костюмах Леся Патока, а знімала зіркових гостей Соня Плакидюк.

— У дитинстві я була хлопавкою. Пам'ятаю, як мама робила мені костюм з картону, який потім прикрашала битими іграшками. Це дало мені по життю звання жінки-свята, жінки-феєрверку. Вже 22 грудня я буду Сніговою королевою Новорічного Borjomi Параду і кличу вас! Одягайте яскравий святковий наряд і приходьте: разом з нами пройтися по місту і налаштуватися на святкову атмосферу, — згадує Оля Полякова.

Володимир Дантес розповів, що завжди готовий підтримувати всі, що пропагує щастя і веселощі.

— Це прекрасно, коли люди можуть відволіктися від буднів і перевтілитися в казкових героїв або улюблених персонажів. У дитинстві на святі я був зайчиком, і сьогодні круті професіонали повернули мене в той час, — зазначив співак.

Представник організаторів проекту Оксана Панкина поділилася бажанням зробити Новорічний Borjomi Парад новим трендом і очікуваним культурною подією для столиці.

Коли: 22 грудня, з 14:00 до 16:00

Де: від парку ім. Шевченку до Софійської пощади

Facebook

Повідомляє Вгороде