Рубрики
События

"Краще було показувати": Зеленський розповів про скасування показу серіалу "Слуга народу" в Росії

Президент України Володимир Зеленський сказав, що скасування показу серіалу "Слуга народу" в Росії була помилкою влади, тому що це призведе до зворотного ефекту. Про це пише "Країна" з посиланням на ефір передачі "Право на владу" на "1 + 1".

— Мені здається, що в цілому, це велика інформаційна помилка телеканалу, або, скажімо так, влади — тієї частини влади, яка керує інформаційною політикою в Росії. Тому що показати дві серії … Краще було не показувати. Тепер все люди, які мали можливість подивитися ці дві серії, подивляться це в Youtube, — заявив Зеленський.

Також президент розповів, що російський канал "ТНТ" запозичив права на показ "Слуги народу" у шведській компанії "Екорайтс", яка з 2012 року купувала все права на цей продукт.

Володимир Зеленський сказав, що шкодує про скасування показу серіалу.

— Я дуже шкодую. Тому що це одна з стратегій. Знаєте, у кого-то є ядерна зброя, а у кого-то "Слуга народу", — пожартував Зеленський.

Також стало відомо, що пропозиції про показ "Слуги народу" надходили від російського телеканалу "Дождь" в 2016 році. Але в підсумку діалог про права на показ фільму було припинено — сказали, що "зараз не час".

Нагадаємо, раніше російський телеканал "ТНТ" припинив показ серіалу "Слуга народу".

Повідомляє Вгороде