Рубрики
События

8 600 студентів борються за поїздку до Великобританії в конкурсі "Авіатор 2020"

12 грудня в провідних українських вузах пройшов перший етап масштабного конкурсу "Авіатор 2020". проект організований Фондом Бориса Колеснікова , Який реалізує освітні конкурси для майбутніх фахівців. Завдяки цим ініціативам Фонду молодь може проявити себе, представити стартапи та розробки перед експертами галузі, обмінятися ідеями з фахівцями.                              

У нинішньому сезоні до "Авіатору" приєднались 8 600 студентів з більш ніж 50 авіаційних і технічних вузів країни. В рамках першого етапу конкурсанти вирішували завдання фізики і математики, демонстрували логічне мислення і ерудицію.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков побажав юним авіаторам успіхів і здорової конкуренції. "Наш конкурс впевнено підбирається до десятирічної позначці, і за роки проведення він дав путівку в життя сотням фахівців: пілотам, диспетчерам, інженерам, конструкторам. У багатьох випускників вузів участь в фіналі або перемога в" Авіаторові "стали першим рядком в резюме, першим професійним досягненням. Викладачі по всій Україні підтримують проведення проекту, переживають за своїх студентів. Наш конкурс на сто відсотків виконує завдання зацікавити студентів їх майбутньою професією, мотивувати для навчання і розвитку вітчизняного а віапрома ", -підкреслює Борис Колесніков .

Попереду у конкурсантів ще три відбіркові тури. Переможці першого етапу в лютому 2020 року пройдуть тестування з технічного англійської. У березні конкурсантам належить вирішити бізнес-кейс, а в квітні фіналісти презентують власні авіаційні напрацювання перед експертним журі. Викладачі вузів вважають, що студенти готові підтвердити професійну підготовку в умовах високої конкуренції. Багато хлопців уже працюють над проектами, які зможуть представити в фіналі "Авіатора".

"Конкурс з кожним роком стає складніше, зростає конкуренція і число учасників. Якщо на першому і другому етапах конкурсанти перевіряють свої знання з точних і природничих наук, то в третьому турі потрібно проявити бізнес-мислення, в четвертому — підготувати і презентувати власну інженерну розробку. це комплексна перевірка професійної придатності, тому проект "Авіатор" дуже цікавий і корисний для більшості студентів. для мене участь у ньому — питання принципу. Хочу довести, в першу чергу собі, що можу конкурувати з найсильнішими хлопцями країни, що гідний поїздки на авіакосмічний салон і можу працювати в такій складній галузі ", — розповідає конкурсант Владислав Оберемок.

Переможці "Авіатора 2020" відправляться в липні наступного року в Лондон, на світовий авіафорум Фарнборо.

Нагадаємо, конкурс "Авіатор" проходить дев'ятий раз. З 2012 року в ньому взяли участь більше 38 000 студентів. Для 600 переможців Фонд Бориса Колеснікова організував поїздки на престижні міжнародні авіафорум Ле Бурже (Франція) і Фарнборо (Великобританія).

Повідомляє Вгороде