Рубрики
События

Визнали усім світом: Грета Тунберг стала людиною року за версією Time

Американський журнал Time традиційно вибрав персону року, що минає. за версії видання, цей титул завоювала 16-річна екоактівістка зі Швеції Грета Тунберг.


Чим вона відома


Сьогодні складно знайти людину, яка б хоч раз не чув про Грете. Свою активну діяльність вона розпочала в серпні 2018 го року. Тоді вона провела літні канікули перед парламентом Швеції в рамках шкільної страйку за клімат.

Після цього протягом півтора років вона зверталася до глав держав в ООН, спілкувалася з Папою Римським і президентом США. А у вересні цього року вона виступила з гучною промовою на кліматичному саміті ООН в Нью-Йорку. Її повну мова можете почитати за посиланням .

Дівчина заявила, що багато лідерів країн "вкрали у неї дитинство" і довели еко-систему планету до плачевного стану.

— Люди страждають. Люди вмирають і разом з ними гинуть цілі екосистеми. Ми всі перебуваємо на початку масового вимирання. Все, про що ви можете говорити, — це гроші і казки про постійне економічне зростання. Так як ви смієте! — емоційно висловилася школярка зі сльозами на очах.

Так, шведська школярка запустила глобальний рух по всьому світу. 20 вересня зібралася найбільша кліматична демонстрація в історії людства.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде