Рубрики
События

Пригоди тривають: в столиці знову намагалися зловити дикого лося

У Києві зоозахисники продовжують свої спроби з порятунку дикого лося, який блукає вулицями і періодично заходить в приватний сектор. Про це повідомляє "Сегодня". Цього разу на пошуки тварини відправлялися три співробітника столичного зоопарку.

Їх план полягав в тому, що вони повинні були підібратися до лося на відстань не менше 20 метрів, вистрілити в нього з духової трубки шприцом зі снодійним, потім протягом 20 хвилин перевезти тварину через Столичне шосе, вколоти антидот і випустити на волю. Однак лось знову втік.

Сам лось, на переконання зоозахисників, боїться переходити Столичне шосе, а його поява на жвавій трасі може призвести до ДТП і / або загибелі тварини.

Відзначається, що в цьому районі для лося багато їжі і не так багато собак, які можуть його налякати. Тому тварина заходить вглиб садів. На думку співробітників зоопарку, як тільки випаде сніг, лось покине столицю.


Прикорм тварин взимку


Взимку в лісах кількість їжі для тварин зменшується. І вони можуть знову близько підходити до міста в її пошуках. Тому зоозахисники разом з лісопарковими господарствами починають підгодовувати тварин. Давати їжу для тваринного світу починають ще з осені, з настанням холодів, щоб залишившись без їжі, звір не мігрував з лісу.

Єгері встановлюють спеціальні годівниці для копитних тварин — косуль, оленів, кабанів, лосів. Крім "вегетаріанської їжі" їм обов'язково окремо кладуть шматки кам'яної солі, яка також необхідна тваринам.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: 12 грудня на трьох станціях метро можливі зміни в роботі

Відзнач День Сухопутних військ України разом з Парамонов: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде