Рубрики
События

Путін — Хублі: російський телеканал "ТНТ" припинив показ серіалу "Слуга народу"

Телеканал ТНТ припинив показ серіалу "Слуга народу", головну роль в якому зіграв президент України Володимир Зеленський, пишуть "Букви".


Що трапилося


Відзначимо, що серіал з'явився в програмі російського телеканалу "ТНТ" на наступний день після зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі.

Пізніше стало відомо, що телеканал "ТНТ" вирізав жарт про президента Росії Володимира Путіна з першого епізоду серіалу "Слуга народу".

За сюжетом новообраний президент Голобородько приходить вибирати дорогий годинник і костюм, як і належить за статусом. Його особистий помічник розповідає Голобородько, що Путін носить годинник швейцарської марки Hublot і вимовляє її назву як "Хублі". На що Зеленський здивувався і запитав: "Путін — Хублі"?

[Embedded content]

Саме цей момент був вирізаний з серіалу.

Пізніше перші три серії були показані в ефірі 11 грудня. А в телепрограмі було зазначено, що продовження серіалу буде виходити в ефірі ТНТ з 19.00 до 20.30 12 і 13 грудня. Однак, все змінилося за добу і тепер в цей час покажуть серіали «Інтерни» і «СашаТаня".

Представник ТНТ заявив, що канал з самого початку не збирався показувати більше трьох перших серій "Слуги народу" в ефірі.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде