Рубрики
События

Рятують види: в Київському зоопарку відкрили Центр розмноження гризунів

У Київському зоопарку заробив перший в Україні Центр розмноження і реінтродукції рідкісних гризунів. Про це повідомляється на їх сторінці в Facebook.

Перші види, з якими почали працювати в центрі — ховрах європейський і хом'як європейський. Їх вибрали, адже саме ці гризуни виявилися на межі зникнення по всій Європі через використання токсичних препаратів для обробки полів.

Фото Київський зоопарк

Фото Київський зоопарк

— Європейські зоологічні парки почали розвивати програми по їх відновленню. Адже важливо відпрацювати методики. Тварини не так вже й прості в утриманні та розведенні. Київський зоопарк розробив програму відновлення виду разом з Національним природним парком Хотинський, — розповів координатор програми, кандидат біологічних наук Михайло Русин.

Зараз, під час холодів, гризуни знаходяться в зимових квартирах, де для них встановлена система регулювання мікроклімату. Там вони будуть спати до весни. Як тільки стане тепло, ховрахів і хом'яків переведуть в спеціальний вольєр, де вже висадили рослинність. На даному етапі, вчені обробляють дані зважувань і планують експедиції.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Будь в курсі: 12 грудня на трьох станціях метро можливі зміни в роботі

Відзнач День Сухопутних військ України разом з Парамонов: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде