Рубрики
События

Відзнач День Сухопутних військ України разом з Парамонов: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Доброго ранку, кияни! Vgorode зібрав актуальну інформацію про погоду, курсі валют, ціни на бензин і святах.

На календарі 12 грудня, а значить:


свята


День Сухопутних військ України щорічно відзначається в країні 12 грудня, встановлений Указом Президента України № 1167/97 від 18 жовтня 1997 року. Сухопутні війська Збройних Сил України були сформовані в 1996 році в складі Збройних Сил держави. Ці війська є найбільш численним видом Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави. До складу Сухопутних військ Збройних Сил України входять: механізовані і танкові війська, ракетні війська і артилерія, армійська авіація, аеромобільні війська, війська протиповітряної оборони.

2 лютого 2017 року Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією проголосила 12 грудня Міжнародним днем нейтралітету (International Day of Neutrality). Нейтралітет в системі міжнародного права являє собою політику неучасті у війні і відмова від участі у військових блоках в мирний період часу. Дотримуючись політики нейтралітету, держави в різні періоди історії прагнули убезпечити себе і своїх громадян від руйнівних наслідків воєн, що відбувалися на суміжних територіях.


іменини


Данило, Денис, Іван, Микола, Парамон, Сергій, Федір.


Погода


У Києві сьогодні хмарно. Температура повітря вдень складе від +3 до +5 градусів, а вночі від +1 до +3 градусів.


Ціни на бензин


Середня ціна на А-95 на київських АЗС — 28,44 грн, А-92 — 27,40 грн. Дизпаливо: 26,93 грн. Газ: 12,24 грн.


Курс валют


Курс долара від НБУ — 23,60 грн, середній банківський комерційний курс покупки долара — 23,40 грн, продажу — 23,69 грн. Курс євро від НБУ — 26,14 грн, середній банківський комерційний курс покупки євро — 25,84 грн, продажу — 26,31 грн.


біткоіни


Повідомляє Вгороде