Рубрики
События

Геть паркувальні талони: кияни можуть сплатити за паркування онлайн

У додатку Kyiv Smart City з'явилася можливість придбати місячний абонемент на паркування в будь-який з муніципальних майданчиків, а також додати автомобіль в свій профіль. Про це пише "Вечірній Київ", посилаючись на Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

— Відтепер водії можуть платити за парковку в додатку Kyiv Smart City. На муніципальних майданчиках не потрібно буде шукати паркомат, прикріплювати чек оплати до лобового скла, купувати талони і так далі. Контролер по номеру авто зможе знайти абонемент в загальному списку і тим самим перевірити, що парковка оплачена. Це черговий крок реалізації міста в смартфоні і поширення cashless-культури, — повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.


Як це працює


У додатку вже доступний розділ "Паркувальні абонементи", в якому можна буде придбати абонемент на паркування. Абонемент буде діяти на платних муніципальних парковках Києва протягом одного календарного місяця, але розробники вже працюють над можливістю погодинної оплати. Також при покупці можна фізичну копію абонемента.

При покупці можна вибрати місяць і зону дії абонемента. Існує 3 зони дії. Кожна визначає частину міста, на муніципальних парковках якої користувач зможе паркуватися, використовуючи абонемент. Щоб зрозуміти, що власник знаходиться на муніципальній парковці, де діє його абонемент, необхідно переконатися, що в смартфоні працює GPS і в додатку є доступ до геолокації.

Після купівлі абонемента, треба вибрати автомобіль, для якого купується абонемент. Для цього треба додати авто в профіль. Це можна зробити відразу в процесі покупки абонемента. Оплачувати парковку можна прив'язаною в додатку картою. Процес купівлі абонемента займає не більше хвилини, після покупки прийде коротка інструкція.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Приходь послухати: оголошено хедлайнер святкового концерту на Софійській площі

Відзнач Міжнародний день танго разом з Рафаїлом: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде