Рубрики
События

Численні рвані рани: під Києвом зоозахисники врятували лебедя

В ніч з 10 на 11 грудня в Обухівському районі волонтери врятували лебедя, у якого в дзьобі і шиї стирчали гачки від рибальської болісно. Про це повідомляється на сторінці Kyiv Animal Rescue Group в Facebook. Голова лебедя була притягнута волосінню до шиї. Через це він не міг їсти і пити, але при цьому міг літати.

Фото Kyiv Animal Rescue Group

Фото Kyiv Animal Rescue Group

— Рятувальна операція була дуже ризикованою, тому що план міг не спрацювати, дезорієнтований лебідь міг піднятися високо і не знайти водойму, а впасти на землю. Але, на думку фахівця з лебедям Сергія Григор'єва, чекати, поки лебідь ослабне і не зможе злетіти, було також небезпечно, тому що отримані травми в сукупності з голодуванням могли привести до його швидкої загибелі, — розповіли волонтери Команди порятунку тварин.

При першій спробі врятувати птаха вона зі страху перевернула човен і скинула одного з рятувальників в воду. На щастя, чоловік був у жилеті і продовжив роботу. Вдруге волонтерам довелося засліпили лебедя з трьох сторін, що змусило його зробити посадку на воду поруч з човном. Рятувальники накрили птицю сачком і відбуксирували човен до берега.

В результаті, рятувальникам все-таки вдалося витягти гачки з шиї лебедя. Верхній гачок пробив наскрізь нижню частину дзьоба, а нижній застряг в шиї.

— Рана дуже небезпечна, багато мертвих тканин, — розповіли волонтери.

Вранці, після того як лебедя вдалося зловити, його госпіталізували.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Приходь послухати: оголошено хедлайнер святкового концерту на Софійській площі

Відзнач Міжнародний день танго разом з Рафаїлом: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде