Рубрики
События

Їм закони не писані: під Києвом на водоймах ловлять браконьєрів

На Київському водосховищі на зимувальних ямі затримали двох громадян, які за допомогою спінінгів з гумового човна виловили 9 кг риби (30 екз. Маломірного судака). Про це повідомляє рибоохоронний патруль Київської області.

Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 15 300 грн. На порушників оформлено протоколи за ч. 3 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

Фото Київський рибоохорони Патруль

Фото Київський рибоохорони Патруль

— Заборона на вилов риби в зимувальних ямах не менш важливий, ніж заборона в період нересту. Тому закликаю користувачів і рибалок-любителів дотримуватися його, — зазначив заступник начальника Київського рибоохоронної патруля Олег Баздуганов.

Рибоохраннікі просять оперативно повідомляти про факти незаконної риболовлі на "гарячу лінію" Київського рибоохоронної патруля за номерами телефону: 068-642-80-26 або 099-341-73-18.


Про зимову заборону на вилов риби


З 1 листопада 2019 в Київській області почався осінньо-зимову заборону на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Триватиме він до початку весняно-літньої заборони — до періоду нересту риб 2020 року.

З настанням холодів у водоймах відбуваються зміни, які впливають на поведінку водних біоресурсів. У риб різко знижується активність, практично повністю припиняється споживання їжі, сповільнюються процеси росту і реакції на подразники, знижується частота серцевих скорочень. У цей час риба дуже вразлива, тому вона збирається в зграї і йде на зимівлю в зимувальні ями.


штрафи


За видобутку риби на зимувальних ямах передбачена адміністративна відповідальність за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Штраф — до 680 грн. Крім штрафу за незаконний вилов нараховуються збитки за кожну виловлену рибу. Наприклад: судак — 510 грн, сом — 425 грн, щука — 340 грн, сазан (короп) — 306 грн, білий амур, товстолоб і білизна — по 255 грн, лящ — 170 грн, лин — 119 грн, плотва — 85 грн , краснопірка — 68 грн, підуст і плоскирка — по 34 грн, карась — 17 грн.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Приходь послухати: оголошено хедлайнер святкового концерту на Софійській площі

Відзнач Міжнародний день танго разом з Рафаїлом: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде