Рубрики
События

Зацени: як буде виглядати ж / д вокзал після реконструкції

Киянам представили проект реконструкції Центрального і Південного залізничних вокзалів. як розповів глава "Укрзалізниці" Євген Кравцов, там планують вирішити проблеми хаотичної парковки і стихійної торгівлі.

Торгові точки, що заважають пішоходам, приберуть, а замість них всередині будівлі вокзалу облаштують спеціальні комерційні місця. Витратити на це орендарям доведеться близько 70 мільйонів гривень. За прогнозами доходи підприємства збільшаться в сім разів.

Наступним етапом стане реконструкція привокзальних площ. Їх частка хочуть віддати в концесію (прим. Vgorode — вид договору про створення або реконструкції за рахунок коштів інвестора), а на базі Південного ж / д вокзалу з'явиться новий торгово-розважальний центр. Остаточно прийняту візуалізацію покажуть в кінці 2019 року.

Городяни при цьому незадоволені розв'язкою, яку планують облаштувати за проектом. На їхню думку, зупинка громадського транспорту знаходиться занадто далеко до входу в ж / д вокзал, а нові дороги будуть незручні в години пік.

Фото: Євген Кравцов

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Припинення вогню і повний обмін: про що домовилася "Нормандская четвірка" в Парижі

Допоможіть знайти: в Києві пропала жінка в рожевій шапці

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде