Рубрики
События

Зеленський і автокрісло: Google Україна представила найбільш популярні запити за 2019 рік

Компанія Google Україна представила найбільш пошукові запити серед українців за 2019 рік. Про це повідомляє видання itc.ua. Для того, щоб викласти цю інформацію, Google проаналізувала мільйони пошукових запитів.

Найпопулярнішим пошуковим запитом 2019 року стало "Гра престолів 8 сезон" — фінальний сезон культового серіалу. Другий за популярністю — запит "Зеленський", а на третьому місці — "Юлія Началова" (співачка). Крім того, українських користувачів Google цікавили результати виборів в Україні і дебати кандидатів у президенти, новини про Анастасію Заворотнюк, серіал "Чорнобиль" і конкурс "Євробачення 2019".


особистість


У категорії "Персона" українці найчастіше шукали інформацію про Володимир Зеленський, Анастасії Заворотнюк та Петра Порошенка. Також користувачі Google цікавилися артистами MARUV, Потапом і Біллі Айлиш.

З людей, які пішли від нас в 2019 році, найбільше запитів було про російській співачці Юлії Началова, реп-виконавця Децл і фешн-директора московського ЦУМу Аллі Вербер.


Фільми


В категорії "Фільми" в топ-запитах 2019 року виявився психологічний трилер за мотивами коміксів "Джокер". Традиційно високий інтерес українських користувачів викликають продовження фільмів і кінокомікс; також в список найпопулярніших фільмів за версією користувачів Google Україна потрапили екранізація історичної повісті Івана Франка "Захар Беркут" і новий фільм Квентіна Тарантіно "Одного разу в Голлівуді".


Шоу і серіали


Лідером в категорії телевізійних шоу топ-запитах 2019 року знову став пісенний конкурс "Євробачення", а в серіалах найвищий інтерес українців викликали фінальний сезон "Ігри престолів" і драматичний міні-серіал "Чорнобиль".


Товари


"Купівлею року" в Україні став новий iPhone 11; українці активно цікавилися, де купити автокрісло і бустер, а також купівлею квитків МАУ і "Укрзалізниці".


питання, що цікавлять


У 2019 користувачі хотіли дізнатися, що таке томос, подагра і формула Штайнмайера. Намагалися з'ясувати, як зробити Інстаграм темним, як перевірити себе в списках виборців і як їсти авокадо. А також цікавилися чому падає долар, чому Зеленський не прийшов на стадіон і чому в Києві туман.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде