Рубрики
События

Cайт "Миротворець" оголосив про своє закриття

В Україні закривається сайт "Миротворець". На сайті проекту зазначено, що сервери "миротворця" будуть зупинені сьогодні, 10 грудня, о 18:00.

"На радість чудовиськам від медіяб ** тва, бойовикам і російським найманцям, а також на вимогу деяких об'єктивних обставин ми повністю зупиняємо сервери миротворця, а саме: сайт myrotvorets.center і все його дзеркала. Доступ до відомостей про об'єкти нашого дослідження в розділі Чистилище буде тимчасово забезпечений тільки для окремих категорій користувачів на певному закритому ресурсі ", — йдеться в повідомленні.

При цьому всі інші проекти центру "Миротворець" працюватимуть і далі у відкритому та доступному режимі. Причини закриття серверів чи не пояснюються.

Update. Пізніше на сайті з'явилася фраза "Розраховуємо, що двох годин нам вистачить". Однак на що саме вистачить двох годин, волонтери не уточнили.

Довідка Vgorode . Центр "Миротворець" збирав і публікував інформацію про людей і організації, дії яких, за його оцінкою, "мають явні ознаки злочинів і правопорушень, і спрямовані на підрив державного суверенітету і територіальної цілісності України". За 5 років в базі "миротворця" виявилося близько 192 000 чоловік.

Повідомляє Вгороде