Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Цікаво знати: в столиці розробили чіткі правила облаштування велодоріжок

У КМДА створили документ, в якому розробили стандарти позначення велодоріжок у столиці. Про це на своїй сторінці в Faceook повідомив Сектор розвитку велосеті. Розробили його разом з комунальниками та представниками велосообщества.

Представники велосообщества відзначають, що в документі вперше чітко прописані і позначені єдині стандарти, раніше спірні, неоднозначні питання і визначення Державних будівельних норм і Державних стандартів України велодоріжок.

Для прикладу, покриття пішохідної зони тротуару повинно відрізнятися від покриття велодоріжки за кольором або матеріалу, а ширина розділових смуг повинна бути не менше 25 см. При цьому, роздільник повинен відрізнятися від покриття пішохідної зони або покриття велодоріжки на дотик. Крім того, горизонтальна розмітка велодоріжки повинна бути видима як днем, так і вночі.

Також в документі взяли загальнообов'язкову велосипедну навігацію і таблички для позначення велодоріжок. Знаки повинні бути помітні з відстані 50 м.

фото

Фото "Сектор розвитку веломережі"

Вирішено і питання велопарковок. Їх встановлять біля станцій метро і зупинок міської електрички. Обов'язковою стане їх обладнання в парках, скверах, площах, пляжах та інших зонах відпочинку. Розрахунок приблизно такий: 1 парковка на 4 чоловік.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Припинення вогню і повний обмін: про що домовилася "Нормандская четвірка" в Парижі

Відзнач Міжнародний день прав людини разом з Яковом: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде