Рубрики
События

Антиукраїнські пости: ким виявилась працівниця Верховної Ради

Даша Гончарова, яка вказала на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook, що працює в прес-службі Верховної Ради України, виявилася ботом. З середини листопада дівчина публікувала політичні пости відвертого антиукраїнського характеру. Тепер її профіль заблокований.


Що трапилося


Насправді, профіль Даші з'явився всього три місяці тому. Весь цей час вона активно шукала собі друзів в соцмережі, і з середини листопада почала видавати політичні пости антиукраїнського характеру. Деякими записами Даші, не знаючи про те, що це насправді бот, поділилися понад 2300 користувачів, які вважали, що дівчина дійсно працює в апараті Верховної Ради.

У своїх постах бот висміювала українську церкву, активістів Майдану, деяких політиків. Також з цієї сторінки закликали до дружби з країною-агресором і поваги до президента РФ Володимира Путіна.


що з'ясувалося


Виявилося, що знімки в профілі бота — це, насправді, фотографії актриси Марі Тарасової з Москви. На сайті Верховної Ради в списку співробітників прес-служби немає нікого з прізвищем Гончарова. У прес-службі підкреслили, що ніяка Даша Гончарова у них не працює.

Фейковий сторінку "працівниці прес-служби Парламенту" вчора заблокували, хоча сама Даша Гончарова до останнього продовжувала поширювати антиукраїнські пости.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Відзнач Міжнародний день боротьби з корупцією разом з Юліаном: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Понад п'ять тисяч: поліція назвала число учасників акцій на Майдані і під Офісом президента

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде