Рубрики
События

Часто вибігає на дорогу: в Києві активісти намагаються зловити дикого лося

Зоозахисники столиці намагаються відловити на території Києва лося. Про це повідомляє Kyiv Animal Rescue Group на своїй сторінці в Facebook. За їх словами, тварина забрела в столицю ще будучи лосеням і зараз щодня наражається на небезпеку в умовах мегаполісу. Лося часто можна зустріти в різних місцях, але зловити і відвезти його в зоопарк або ліс — не так просто.

Активісти повідомляють — лось бродить по території приватних секторів, невеликих ділянок лісу і пагорбів, а тому службі порятунку складно знайти і відловити тварину. Його хочуть влаштувати в столичний зоопарк або ж вивезти в ліс за межі Києва, але зловити лося вже довгий час не вдається.

Команда порятунку просить у жителів Києва допомоги. Якщо ви випадково зустрінете лося, то можете надати допомогу рятувальникам. Але варто ще раз нагадати, що це сильне і небезпечна тварина, так що будьте обережні.

— При виявленні лося, будь ласка, не лякайте його. Спокійно спостерігаючи за твариною, передзвоніть на на телефони 093-986-22-62, 098-844-79-37. Будь ласка, знайдіть час поспостерігати за ним до нашого прибуття, — повідомляють зоозахисники.

Район, в якому може мешкати лось, в Kyiv Animal Rescue Group спеціально не повідомляють. Так як вважають, що це може нашкодити тварині.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Відзнач Міжнародний день боротьби з корупцією разом з Юліаном: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Понад п'ять тисяч: поліція назвала число учасників акцій на Майдані і під Офісом президента

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде