Рубрики
События

Відзнач Міжнародний день боротьби з корупцією разом з Юліаном: яке сьогодні свято, курс валют і біткоіни, погода, ціни на бензин

Доброго ранку, кияни! Vgorode зібрав актуальну інформацію про погоду, курсі валют, ціни на бензин і святах.

На календарі 9 грудня, а значить:


свята


У вересні 2015 року Генеральна Асамблея ООН, з ініціативи Вірменії, своєю резолюцією постановила проголосити 9 грудня Міжнародним днем пам'яті жертв злочину геноциду, вшанування їхньої людської гідності і попередження цього злочину. Дата була обрана в зв'язку з тим, що в цей день в 1948 році Генасамблея прийняла Конвенцію про попередження злочину геноциду і покарання за нього.

З ініціативи ООН щорічно 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. Документ зобов'язує підписали його, оголосити кримінальним злочином хабарі, розкрадання бюджетних коштів і відмивання корупційних доходів. Відповідно до одного з положень Конвенції, необхідно повертати кошти в ту країну, звідки вони надійшли в результаті коррупціі.Конвенція 2003 року — перший документ такого роду. Він особливо важливий для країн, де корумпованість всіх структур завдає шкоди національному добробуту.


іменини


Афанасій, Василь, Георгій, Данило, Іван, Ілля, Інокентій, Михайло, Назар, Микола, Петро, Тихон, Юліан, Яків.


Погода


У Києві сьогодні хмарно з проясненнями. Температура повітря вдень складе від +4 до +6 градусів, а вночі від 0 до +2 градусів.


Ціни на бензин


Середня ціна на А-95 на київських АЗС — 28,89 грн, А-92 — 27,55 грн. Дизпаливо: 27,18 грн. Газ: 12,19 грн.


Курс валют


Курс долара від НБУ — 23,72 грн, середній банківський комерційний курс покупки долара — 23,55 грн, продажу — 23,83 грн. Курс євро від НБУ — 26,32 грн, середній банківський комерційний курс покупки євро — 26,01 грн, продажу — 26,50 грн.


курс біткоіни


Повідомляє Вгороде