Рубрики
Транспорт и инфраструктура

Цікаво знати: в Києві виставили на продаж wi-fi обладнання метро

На електронному аукціоні OpenMarket (Державне підприємство "сетах" Агентства з розшуку та менеджменту активів) виставили на продаж арештоване Wi-Fi обладнання з Київського метрополітену. Про це повідомляє прес-служба аукціону.

569 позицій техніки знаходяться на станціях метро "Університет", "Дніпро", "Олімпійська", "Арсенальна", "Хрещатик", "Лук'янівська", "Кловська", "Золоті Ворота", "Палац Спорту", "Площа Льва Толстого" , "Майдан Незалежності", а також в Інженерному корпусі КП "Київський метрополітен". На продаж виставили таке майно: джерела безперебійного живлення, батарейні блоки, системи розподілу харчування, маршрутизатори і комутатори Cisco, сервери, шлюзи, камери і багато іншого.

Стартова сума виставленої на продаж техніки — 7 млн 278 тис. 675 грн. Аукціони збираються провести 23 грудня 2019 та 2 січня 2020 року. Всього на продаж виставлено 12 лотів.

— Ми дуже сподіваємося, що після зміни власника обладнання, Wi-Fi в київському метрополітені почне працювати якісно і швидко і буде радувати його відвідувачів, — зазначив генеральний директор ДП "сетах" Віктор Вишнів.


Що трапилося


2014 КМДА підписала договір з компанією "Москито Мобайл", який передбачав будівництво Wi-Fi мережі на 52 станціях, в тунелях і в вагонах київського метро. За два роки компанії вдалося запустити інтернет на 11 вищеперелічених станціях, і потім проект був покинутий. Тому в 2018 році договір був розірваний.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Діти повинні ходити в школу: екоактівістка Грета Тунберг визнала, що її рух майже нічого не добився

Отримай призи: Київпастранс оголосив конкурс до Нового року

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде