Рубрики
События

Діти повинні ходити в школу: екоактівістка Грета Тунберг визнала, що її рух майже нічого не добився

Шведська екоактівістка Грета Тунберг, відома своїм емоційним виступом в ООН у вересні цього року, заявила активістам на переговорах в ООН з клімату в Мадриді, що глобальна хвиля шкільних страйків за клімат в минулому році майже нічого не досягла. Про це повідомляє іспанське видання "Ель Паїс". Такий висновок вона зробила, тому що викиди парникових газів продовжують зростати.

Активістка зазначила — до її руху проти зміни клімату приєдналася велика кількість людей, проте цього все ще недостатньо для зміни екологічної ситуації.

— Ми не можемо так продовжувати; неприпустимо, щоб діти пропускали школу — нам би хотілося, щоб деякі люди, які перебувають при владі, вжили заходів. Люди страждають і вмирають сьогодні. Ми не можемо більше чекати, — заявила Грета Тунберг.


Про Грету Тунберг


16-річна екоактівістка Грета Тунберг знайшла популярність після численних виступів в міжнародних організаціях, в тому числі і в ООН.

Марші з її участю проходять по всьому світу і здобули назву "Fridays for Future (" П'ятниці за майбутнє "), так як акції протесту проходять під час останнього навчального дня тижня замість школи.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде