Рубрики
События

Тричі порушник: в Києві розгорівся скандал через неуважного маршрутника

У Києві розгорівся скандал через поведінку маршрутника. як пише "Сегодня", інцидент стався вчора Увечері, 5 грудня, в маршрутці №545. Вона їздить від станції метро "Дарниця" до вулиці Чавдар.

Все почалося з конфлікту водія з нетверезим пасажиром. Чоловік вдарив маршрутника за те, що той їхав з відкритими дверима. За словами свідка, за одну зупинку до цього водій мало не наїхав на пішоходів на переході. А ще раніше — затиснув коляску з дитиною дверима. Його мати не встигла витягти її з транспорту, тому їй довелося бігти слідом і притримувати коляску. На щастя, з дитиною все нормально, він не постраждав.

Фото: facebook.com/DVisti

Фото: facebook.com/DVisti


Що сказали в КМДА


В Комунальній службі перевезень КМДА зазначили, що в "Богданах" з низькою підлогою є сліпа зона. Водій не може побачити всіх пасажирів там, навіть за допомогою дзеркал. Мабуть, там мати з дитиною і перебувала. Так, маршрутчик почав їхати, оскільки просто не побачив пасажирку. Незважаючи на це, вину водія вони не заперечують.


Що з порушником


У компанії пообіцяли провести інструктаж для всіх своїх водіїв. А винуватця тієї обставини покарали суворою доганою і позбавленням премії. Він написав у пояснювальній, що вперше працював на цьому маршруті і втомився до кінця дня, оскільки маршрут автобуса становить 16 кілометрів. За повторне подібне порушення його відразу звільнять.


Куди дзвонити в такій ситуації


Якщо ви опинитеся в подібній ситуації, необхідно телефонувати за телефонами керівництва перевізників. Вони повинні бути вказані в салоні автобусів. Ще можна поскаржитися в КМДА за номерами: 15-51 або (044) 489-31-60. Дзвінки приймаються в робочий час маршруток.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Не пропусти: Ryanair закриває два своїх рейсу

Людина на роздоріжжі: президент України вперше потрапив на обкладинку Time

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде