Рубрики
События

Зацени: як виглядає дитячий майданчик за два мільйони гривень

Жителі столичних Позняків дочекалися установки дитячого майданчика у вигляді річкового вокзалу в парку "Позняки". як пише "Сегодня", появи нової зони для дитячих ігор місцевим жителям обіцяли більше року.

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

— Дитячий майданчик у парку "Позняки" встановлена, всі роботи вже завершені. Тут з'явилася огорожа у вигляді яскравих олівців, великий ігровий комплекс у вигляді корабля і річкового вокзалу, а також кілька невеликих локацій для ігор найменших відвідувачів парку. Територія дитячого майданчика викладена гумовим антітравматіческім покриттям, на якому зображений великий восьминіг. Вся територія обсаджена живоплотом, а також біля майданчика висаджено понад десятка хвойних рослин для поліпшення мікроклімату, — розповіла Людмила Філінська, директор комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дарницького району.

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Нагадаємо, парк відвідують сотні малюків з найближчих будинків. Більше року у них не було дитячого майданчика — стару демонтували через аварійність. Новий майданчик обійшлася більш ніж у два мільйони гривень. Така велика сума — через вартість гумового покриття.

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Найменші можуть грати окремо. Для них влаштовано кілька невеликих локацій у вигляді катерів, корабликів, рибок і навіть грибів.

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні


Чого не вистачає


— Майданчик — це чудово. Але проблема в тому, що на вулиці швидко темніє і нам доводиться додому добиратися в потемках — парк "Позняки" практично не висвітлюється. Коли тут з'явиться достатня кількість ліхтарів, ніхто з чиновників не говорить, — скаржиться пенсіонер Олег Смирнов.

У той же час Людмила Філінська запевняє, що робота щодо забезпечення парку яскравим освітленням ведеться.

— У програмі соціально-економічного розвитку міста на наступний рік передбачені кошти на облаштування в парку "Позняки" освітлення. І я впевнена, що до кінця наступного року воно з'явиться в парку. Якщо фінансування буде достатнім, то освітлення з'явиться і навколо озера поруч з парком. Також розроблено проект автоматичного поливу парку. Ми сподіваємося, що на його будівництво будуть виділені кошти і він з'явиться в парку "Позняки" в наступному році, — обіцяє Філінська.

До речі, приєднуйтесь до групи жителів Позняков на Facebook, дізнавайтеся новини свого району і діліться своїми.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Снігові пейзажі: 9 найкрасивіших місць України, куди варто поїхати взимку

Можливі збої: в Україні почне працювати Нова митниця

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде