Рубрики
События

Людина на роздоріжжі: президент України вперше потрапив на обкладинку Time

Президент України Володимир Зеленський вперше потрапив на обкладинку знаменитого американського журналу Time. Статтю про українського президента опублікували на сайті видання.

Фото на обкладинці підписано так: "Людина на роздоріжжі. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом".

Стаття, якій присвячена обкладинка журналу, стосується президентства Зеленського, скандалу навколо телефонних переговорів з Дональдом Трампом і україно-російського конфлікту.

— Демократи вважають Зеленського жертвою зловживання владою президентом Дональдом Трампом, в той час як республіканці розглядають його як ключового свідка докази невинності Трампа. Обидві ці ролі далекі від того, що Зеленський уявляв собі, коли оголошував про свою кандидатуру на пост президента в переддень Нового року. Хоча він знав, що робота буде важкою, якщо він виграє, і часто дуже неприємною, — пишуть в Time про Зеленський.

У інстаграм-акаунті Time під фотографією Зеленського написали, що той не чекає особливих результатів від мирних переговорів 9 грудня о Парижі.

— За півроку, з тих пір як він обійняв посаду президента України, Володимир Зеленський навчився стримувати свої очікування. Він не чекає, що перший раунд мирних переговорів з Росією, які повинні відбутися в Парижі 9 грудня, закінчить війну, — пишуть в Time.

Автор статті, журналіст Саймон Шустер пише, що Зеленський постарів за 8 місяців свого президентства.

— Він був не просто більш втомленим або більш реалістом, але, здавалося, вловив напруга політичної хвороби, яку він колись ненавидів і хотів вилікувати: цинізм, — йдеться в статті.

У коментарі президент України поскаржився, що живе в Офісі, як у фортеці, і хоче звідти втекти.

Також Time наводить як приклад слова Зеленського про відносини з лідером країни-агресора Володимиром Путіним.

— Я нікому не довіряю. Політика — не точна наука … Ніхто не може мати ніякого довіри. У кожного просто є свої інтереси, — сказав президент України, відповідаючи на питання про довіру Путіну.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Снігові пейзажі: 9 найкрасивіших місць України, куди варто поїхати взимку

Можливі збої: в Україні почне працювати Нова митниця

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде