Рубрики
События

Сходи подивитися: київська оранжерея ВДНГ стала героєм фільму

Київська оранжерея на ВДНГ стала головним героєм фільму "Історія зимового саду" українського режисера Семена Мозгового. Тож не дивно, що об'єкт привернув увагу режисера, адже до цього тут не один раз проводилися зйомки кліпів і фотосесії.


Що за оранжерея


Сама будівля — будівля 1958 року з скляним дахом, щільно повиті диким виноградом. Воно знаходиться праворуч від центрального входу, посеред садів. Спочатку задумано, як павільйон квітництва. Зараз тут три зали, в яких як і раніше ростуть пальми, мандарини і лимонне дерево. За часів будівництва оранжереї вона була єдиним місцем в Києві, де можна було побачити такі екзотичні рослини.

Семен Мозковий зумів показати всю красу цього місця. Хоч зараз вже оранжерея і не в такому гарному стані як раніше, але картина все одно наповнена насиченими фарбами зелені, цікавими планами з екзотичними рослинами.


Про що фільм


Документальний фільм розповідає про долю павільйону квітництва колишнього і його старої робітниці, Валентини Вороніної, яка працює тут уже 45 років і підтримує цей простір, вкладаючи туди власне життя. Але раптом до неї несподівано приходять зміни — її просять піти на пенсію. І Вороніна не згодна з цим, так як вважає, що всі рослини без неї загинуть. Одночасно з цим група загадкових радіоестезістов знаходить біля входу в павільйон канал потужної позитивної енергії.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Снігові пейзажі: 9 найкрасивіших місць України, куди варто поїхати взимку

Можливі збої: в Україні почне працювати Нова митниця

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде