Рубрики
События

Непонятки з Громадським бюджетом: перехід біля метро "Університет" буде, але іншим проектам-переможцям відмовили

Постійна комісія Київради з питань бюджету остаточно підтримала виправлений проект рішення "Про бюджет міста Києва на 2020 рік", в якому передбачено реалізацію проекту-переможця Громадського бюджету "Наземний перехід до метро" Університет ".

При цьому п'ять інших проектів, які також виграли конкурс Громадської бюджету, Київрада вирішила не включати — вже після того, як вони перемогли. Про це написав ініціатор проекту про перехід біля станції метро "Університет" Сергій Пасюта на своїй сторінці Фейсбук.

— Це порушення і небезпечний прецедент. Проекти-переможці Громадського бюджету повинні бути включені в проект бюджету міста Києва на 2020 рік, відповідно до частини 3.1 статті 14 "Положення про Громадському бюджеті міста Києва", затвердженого рішенням Київської міської ради від 17 квітня 2018 № 436/4500. Це пряма норма, — пише Сергій Пасюта.

За словами Сергія, все ще залишається примарна можливість внести ці проекти-переможці ГБ 2020 на бюджет міста на наступний рік — уже під час розгляду проекту в сесійній залі Київради.

Поправки про фінансування шести проектів-переможців може подати постійна комісія Київради з питань бюджету або депутат Київради Ольга Білецька.


Довідка Vgorode


Громадський бюджет — це механізм взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення громадян до участі в бюджетному процесі шляхом подачі проектів, об'єднання до проектних команд, голосування за такі проекти, здійснення контролю за їх реалізацією.

Як раніше повідомляв Vgorode , в Києві біля станції метро "Університет" може з'явитися наземний пішохідний перехід через бульвар Тараса Шевченка. Його планують зробити на перехресті з вулицею Пирогова замість існуючого підземного переходу або в якості альтернативи. Всі деталі ви можете прочитати тут .

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Снігові пейзажі: 9 найкрасивіших місць України, куди варто поїхати взимку

Можливі збої: в Україні почне працювати Нова митниця

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде