Рубрики
События

Усе найкраще — тваринам: на Печерську відкрився салон для чотирилапих зі СПА і повним спектром послуг по догляду

Стрижка, ванна, СПА і все, про що тільки може мріяти ваш песик. Затишний салон 11 DOGS Grooming Salon для тварин на Печерську відкрив для вас свої двері.


концепція


У 11 DOGS Grooming Salon все продумано до дрібниць, від кольору стін до пропонованих процедур. На етапі створення дизайну при підборі колірної гами враховувалися наукові дослідження і власні спостереження про те, які кольори найбільш яскраво бачать коти і собаки — це жовтий, синій, чорний і білий. Саме вони переважають в інтер'єрі салону.

Довіра між клієнтом і грумером — правило номер один в салоні, тому за процесом стрижки можна спостерігати в приємній обстановці за чашкою кави або чаю через прозору перегородку.


Професійний персонал


Власник салону — Тетяна Митько є багаторазовим призером міжнародних конкурсів і атестований Європейською асоціацією грумер. В її команді все грумери — дипломовані фахівці, постійно підвищують свою кваліфікацію.

Майстри завжди підходять комплексно до догляду за твариною: запропонують той набір послуг, який необхідний саме Вашій тварині в даний момент.


послуги


У 11 DOGS Grooming Salon пропонуються такі послуги як купання, експрес-линька, стрижки будь-якої складності, триммінг для жесткошерстних порід собак, креативне фарбування вовни і вистригання візерунків. Але крім цих стандартних послуг салон пропонує дещо особливе.


Комплекс СПА з озонотерапією


Тут Вашого вихованця чекають СПА процедури. Вони вирішують проблеми сухості шерсті і шкіри тварин, які призводять до сплутаності і Колтун, а також алопеції (облисіння) в деяких окремих випадках. Багаторазово підсилює позитивний вплив СПА озонотерапія. Це процедура по оздоровленню шкіри і шерсті тварин. Стимулює обмінні процеси в організмі, що сприятливо впливає на ріст і стан вовни, а також має антисептичний ефект.


Ультразвукова чистка зубів без наркозу


Чищення зубів — не менш важлива процедура, ніж стрижка. Турботливі майстри салону завжди звертають увагу на стан зубів собаки. Практично всі декоративні породи потребують регулярного догляду за ротовою порожниною. Зубний камінь — це не тільки причина неприємного запаху з пащі, а також хворобливого стану ясен і, як наслідок — втрати зубів.


правильний грумінг


У 11 Dogs Grooming Salon вам не доведеться переживати, раптом шпіца підстрижуть коротко. У салоні знають, що дана стрижка у цієї породи може спровокувати облисіння. Тут не поголять хаскі, тому що це суперечить породним і естетичним принципам. Тут чітко дотримуються правил грумінг, в результаті все навколо будуть захоплюватися новою стрижкою вихованця, а йому буде комфортно її носити.


ціни


  • Комплекс "КУПАННЯ" від 540 грн
  • Комплекс "ГІГІЄНІЧНА СТРИЖКА" від 580 грн
  • Комплекс "модельна стрижка" від 690 грн
  • Комплекс "тримінгують" від 750 грн Комплекс "ВИСТАВКОВИЙ ГРУМІНГ" від 750 грн
  • Додаткові послуги SPA — процедури від 350 грн
  • Озонотерапія від 200 грн
  • Чищення зубів ультразвуком від 550 грн
  • Ціна залежить від розміру собаки / кота і обсягу вовни.

Більш докладно про ціни — на сайті

Професійний догляд за Вашим вихованцем

Грумінг собак і котів на Печерську в зручний для Вас час

Адреса: вул. Іоанна Павла (Лумумби), 11 (067) 262 11 11

Повідомляє Вгороде