Рубрики
События

Зекономиш час: Державіаслужба дозволила українським авіакомпаніям відкрити нові рейси

Державна авіаційна служба України дозволила трьом українським авіакомпаніям відкрити нові рейси. Про це повідомляється на сайті Державіаслужби.


Роза вітрів


Авіакомпанії дали право на експлуатацію таких повітряних ліній:

Київ — Запоріжжя — Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень); Київ — Одеса — Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень); Київ — Львів — Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень); Київ — Херсон — Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень); Київ — Харків — Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень); Київ — Дніпро — Київ (частота рейсів: 5 рейсів на тиждень) ", — йдеться в повідомленні.

Такий дозвіл надається для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з / в Україну або в межах України, що представляють систематичну серію — не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, з визначенням терміну дії прав до 28 березня 2020 року.


SkyUp


SkyUp отримала право на експлуатацію повітряної лінії Київ — Лісабон (Португальська Республіка) — Київ (з частотою — 2 рейси на тиждень) для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з / в Україну, з визначенням терміну дії права з 01 березня 2020 року на необмежений термін.

Також Державіаслужба збільшила частоту виконання рейсів (з 3 до 4 рейсів на тиждень) авіакомпанією SkyUp за повідомленням Київ — Іракліон (Грецька Республіка) — Київ для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень. Крім того, авіакомпанії дозволили збільшити з трьох до семи рейсів на тиждень для виконання регулярних повітряних перевезень Київ — Одеса — Київ.


мотор Січ


"Мотор Січ" отримала право на експлуатацію повітряної лінії Київ — Мінськ (Республіка Білорусь) — Київ (частота — 7 рейсів на тиждень) для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з / в Україну, з визначенням необмеженого терміну дії права.

Також «Мотор Січ» отримала дозвіл для збільшення з 7 до 12 рейсів на тиждень сполученням Запоріжжя — Київ — Запоріжжя для виконання регулярних повітряних перевезень.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде