Рубрики
События

Ось це поворот: сервіс Uber Shuttle назвали незаконним

Сервіс Uber Shuttle не отримував дозволу на пасажирські перевезення в Києві. Про це повідомив Сергій Майзель, директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

— Робота Uber Shuttle не відповідає українському законодавству: "маршрутки" курсують нелегально, без дозвільної документації, водії порушують правила дорожнього руху, не мають посвідчень відповідної категорії, — заявив чиновник.

За його словами, в Департаменті транспортної інфраструктури є конкретна процедура відбору маршрутів і перевізників, яку Uber нахабно проігнорував. У процедурі задіяні і сам департамент, і конкурсний комітет, і КП "Комунальна служба перевезень".

— У нас є певна процедура конкурсу, на яку в Uber Shuttle не звернули уваги. Вони самі собі намалювали маршрут. Самостійно визначили транспорт і самі зробили те, що не мали права робити, — зазначив Майзель.

Чиновник додав, що Департамент транспорту КМДА підтримав би проект тільки у великих автобусах з кількістю посадкових місць не менше 50. Так столична влада намагається боротися з маршрутками в центральних частинах міста, які створюють пробки і ДТП.

За його словами, зараз в Департаменті транспортної інфраструктури немає будь-яких документів, які б надавали Uber Shuttle право здійснювати пасажирські перевезення.

Представники сервісу Uber Shuttle в Києві поки ніяк не відреагували на заяву чиновника.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Як в літаку: в Києві помітили маршрутку з "розкладними" кріслами

Замах на В'ячеслава Соболєва: з'явилися фото зброї, з якого застрелили сина депутата

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде