Рубрики
События

Скоро погуляєш: стала відома програма святкувань Нового року на Контрактовій площі

На Контрактовій площі святкування Нового року і Різдва розпочнеться 19 грудня. Програму святкових заходів опублікувала прес-служба КМДА.

У День святого Миколая, 19 грудня, на Контрактовій площі запалять новорічну ялинку, прикрашену за мотивами Опішнянського гончарного іскусства.Также в цьому етнічному стилі Полтавського краю оформлять зимове містечко на Подолі. До 20 січня тут триватимуть народні гуляння і сучасні розваги.

Стилізоване оформлення підтримають тематичної святковою програмою, яка буде включати хода звіздарів 7 січня, виконання масової коляди, установку різдвяного Дідуха і народні гуляння, щедрування напередодні Святого Василя, виступ фольклорних колективів.

Діти зможуть розважитися на атракціонах, покататися на гірках, відвідати резиденцію Святого Миколая і поспілкуватися з ним і, зрозуміло, отримати подарунки. Для любителів активного відпочинку під відкритим небом буде працювати стріт-арт каток з інструкторами для тих, хто ще не освоїв катання на ковзанах.

На пішохідній частині вулиці Петра Сагайдачного встановлять світлові інсталяції, а також арт-об'єкти в Опішнянській стилі у вигляді горщиків, глечиків, глечиків, куманів і діжок. Кожну фотозоні прикрасять різнокольоровими гірляндами.

Також заплановані виступи відомих артистів, конкурси, DJ-баттл і хіт-парад українських радіостанцій.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Показала зуби: в Київській області жінка нацькувала собаку на перехожих з дитиною

Прекрасна можливість: Кабмін створив фонд для фінансування українських стартапів

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде