Рубрики
События

Миттєві платежі: MasterCard запустила сервіс грошових переказів в Viber

Міжнародна платіжна система Mastercard запустила сервіс миттєвих платіжних переказів в месенджері Viber для користувачів з України. Про це 3 грудня повідомили в прес-службі Mastercard.

Новий сервіс грошових переказів називається Moneytou, за допомогою нього можна переказати кошти безпосередньо під час спілкування в месенджері Viber.


Як це працює


Для того, щоб скористатися Moneytou користувачеві досить мати карту будь-якого українського банку і аккаунт в Viber, зареєстрований на номер українського мобільного оператора. Для переказу коштів не потрібно вводити номер картки одержувача за номером телефону або додати його в контакти в месенджері.

Щоб перевести кошти потрібно у вікні чату з абонентом, якому відправляється переказ, натиснути кнопку Gif + і вибрати сервіс Moneytou. Далі натиснути "Відправити переказ", вибрати карту в цифровому гаманці Masterpass, з якої здійснюється переклад, ввести суму і підтвердити.

Одержувачу переказу прийде повідомлення про надходження коштів. Кошти будуть зараховані автоматично.


Комісія


Комісія складе 5 гривень + 1% від суми переказу, а максимальна сума одного переказу становить 14,9 тисяч гривень.

Україна стала другою країною в світі, де Moneytou був запущений. Раніше сервіс став доступний в Угорщині, в майбутньому планується запуск в Румунії, Сербії, Болгарії та інших європейських державах.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде