Рубрики
События

Прекрасна можливість: Кабмін створив фонд для фінансування українських стартапів

Уряд утворив Український фонд стартапів (УФС). Про це повідомляють в Кабміні. Фонд спрямований на підтримку інноваційних проектів і допомога українським підприємцям.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що це перший крок розвитку України як "держави інновацій". Обсяг програми фінансування українських стартапів становить 440 млн грн.

— У рамках роботи Українського фонду стартапів з сьогоднішнього дня (2 грудня) розпочато прийом заявок на фінансування українських бізнес-проектів на початкових стадіях їх розвитку, а саме стадіях pre-seed and seed. Вже до кінця цього року бізнес-проектам, які пройдуть відбір, ми видамо перші 40 млн грн. На наступний — по 60 млн в квартал, тобто 240 млн в цілому на 2020 рік, — пояснив глава уряду.

Основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Big Data, блокчейн, кібербезпека, оборону, медицину та охорону здоров'я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу, виробництво, електронну комерцію.

Міністр пообіцяв, що уряд не буде безпосередньо втручатися в роботу бізнесу. За його словами, держава прагне створити нові робочі місця і підштовхнути українців до підприємництва.

До кінця цього року має відбутися перший Pitch-event — коротка презентація бізнес-концепцій перед конкурсною комісією. За її результатами буде визначено стартапи, які і отримають фінансову допомогу.

Розмір гранту може становити від 17 до 25 000 гривень. Подати заявку можна на сайті Фонду.

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде