Рубрики
События

Отримай відповідь: чому супермаркету Billa на Бессарабці не продовжили оренду

Київрада не продовжила договір оренди супермаркету "Білла" на Бессарабській площі, 2. Причиною став продаж в супермаркеті алкоголю і кількість п'яних людей, які смітять і ходять в туалет на площі біля ринку. Про це повідомляє "КіевВласть".

Термін договору оренди закінчується 20 січня 2020 року. "Білла-Україна" хотіла продовжити договір оренди на вісім років і щомісяця платити 367,6 тисяч гривень (замість 94 тисяч) орендної плати.

— Ми знаємо про певні соціальні проблеми на Бессарабській площі. Ми провели кілька зустрічей, на яких обговорювалися питання їх вирішення. Компанія "Білла" — соціально відповідальна, і ми готові до дискусій з міською владою для вирішення цих питань. З іншого боку, ми вважаємо, що договірні відносини з оренди — це одне питання. А соціальні проблеми міста — інше. І змішувати їх некоректно, — розповіла юрист компанії "Білла-Україна".

Також за її словами, "Білла" орендує зазначені приміщення вже понад 10 років і має першочергове право на продовження договору.

Голова комісії Київради з питань власності Леонід Антоненко (депутатська група "Київська команда") сказав про необхідність визначити орендаря на конкурсі. За його словами, влада повинна бути послідовною в своїх діях.

Більшість членів комісії акцентували увагу на тому, що навколо супермаркету регулярно концентрується велика кількість деструктивних елементів суспільства, які зловживають алкоголем. На думку депутатів, це неприпустимо для центральної частини столиці.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Як в літаку: в Києві помітили маршрутку з "розкладними" кріслами

Замах на В'ячеслава Соболєва: з'явилися фото зброї, з якого застрелили сина депутата

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде