Рубрики
События

Стати чарівником: в столиці почне працювати Школа помічників святого Миколая

З 19 по 26 грудня в Києві стартує акція "Не забудь привітати". Волонтери адресно привітають юних клієнтів мережі центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міста Києва, які не мають можливості відвідувати виїзні новорічні заходи. Щоб подарувати свято малюкам, свою роботу почне "Школа помічників св. Миколая", про повідомляє прес-служба КМДА.

Перший навчальний семінар відбудеться 10 грудня. Волонтери отримають спеціальні знання для адресного привітання, дізнаються про особливості взаємодії з дітьми з інвалідністю, відпрацюють навички комунікації і анімації. Приєднатися до загальноміської акції "Не забудь привітати" можна після реєстрації по засланні .

Всього в рамках акції "Не забудь привітати" відбудуться новорічні вистави та вечірки для дітей та молоді з інвалідністю, сімейний перегляд мультфільму для дітей демобілізованих учасників АТО і дітей внутрішньо переміщених осіб (переселенців) в кінотеатрі "Київська Русь", де помічники святого Миколая будуть створювати святкову атмосферу.

ДИВІТЬСЯ ЩЕ НОВИНИ КИЄВА:

Свято наближається: коли в Києві відкриють святковий містечко і, що там буде

І так зійде: як і чому комунальники не закінчують свою роботу. фото

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook .

Всі новини доступні в нашому каналі Telegram , Viber або в Twitter .

Повідомляє Вгороде